Rose ByrneI

Mary Rose Byrne

7,5
26 028 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Rose Byrne

Zrobiła na mnie spore wrażenie w "Damages" i chciałbym coś więcej, ale jej filmografia
za wiele mi nie mówi.

bromden_3

W Apartamencie bardzo dobrze zagrała, inne dobre filmy z nią to Troja (mała rola), Zapowiedź (rola drugoplanowa (2 lub 3 co do ważności postać)) i Gwiezdne wojny: Część II - Atak klonów (ale tu jej raczej nie zauważysz).

bromden_3

Podobnie jak przedmówca zdecydowanie polecam "Apartament". Bardzo ciekawa rola. Sporo jej również w "Druhnach" (choć to taka zwykła komedyjka). X-men first class też jest dobrym filmem, lecz jej raczej tam mało. Możesz patrzeć na oceny filmów i wtedy zdecydować ;)

bromden_3

Zdecydowanie "Apartament". Fantastyczny film. Ostatnio obejrzałam też "Adama". Co prawda nie dorównuje Apartamentowi, ale także jest godny polecenia. ;)

bromden_3

Napiszę Ci tak. Gdy oglądałem ją w po raz pierwszy w "Apartamencie", to jej postać mnie irytowała. Po seansie "Adama", gdzie była genialna, wspaniała i urocza, polubiłem ją. Teraz, gdy oglądam "Apartament", jej postać oceniam zupełnie inaczej. Tak więc, polecam "Adama".

PS: Żeby nie było, w "Damages" była również genialna.

bromden_3

Mi bardzo podobał z nią horror Naznaczony Polecam;)

bromden_3

Troja - fantastyczna rola. :)

bromden_3

Ja byłam zachwycona jej rolą w "w strone słońca" jak zresztą całym filmem

aniatychy82

Ja także.

aniatychy82

Ja również :P Świetnie zagrała w całym filmie ale te dwie z Rose zrobiły na mnie największe wrażenie :
1) To z jaką pasją patrzy na tranzyt planety Merkury : http://www.youtube.com/watch?v=dp7z8Gvexas
2) Tutaj jej nie ma ale ktoś kto wymyślił aby wstawić jej głos zaraz przed skokiem Capy jest geniuszem (zapewne to Danny Boyle wymyślił :P) http://www.youtube.com/watch?v=clG_1sqOsBs
Tutaj wersja z soundtracku utworu który leci podczas sceny 2) http://www.youtube.com/watch?v=vZmY0K8b_pQ (głos Rose jest inny :P).

Ogólnie co do filmów z Rose to bardzo spodobała mi się w nowych X-Menach i z tego powodu obejrzałem z nią parę innych filmów i 4 sezony "Układów" :P Oprócz X-Menów i "Sunshine" to bardzo podobała mi się jej rola w filmie "28 tygodniu później", gdyby nie ona (i po części Renner) to tego filmu raczej nie dało by się oglądać a tak jest całkiem dobry (a rola Rose świetna).
Bardzo miło wspominam również jej rolę w "Adamie", kolejny raz chyba bym nie przebrnął przez film gdyby nie ona no i oczywiście "Apartament" gdzie po raz drugi (chociaż może nie aż tak spektakularnie jak w "Troji") odebrała show Diane Kruger która notabene również jest bardzo sympatyczną kobietą (ale nie aż tak jak Rose :P) więc polecam ten film (tak samo jak "Troję").
W "Marii Antoninie" miała również bardzo dobrą kreację, co prawda bardzo małą ale przynajmniej nie beczała :P zamiast tego śmiała się i żarła i dlatego w sumie polecam obejrzeć ten film... W "Druhnach" też dała radę, chociaż tym razem show skradła jej ta gruba srająca do zlewu (nigdy nie zapomnę tej sceny... lol). Jeśli chodzi o resztę filmów to raczej wypadła średnio i same filmy również nie zrobiły na mnie większego wrażenia.

użytkownik usunięty
bromden_3

Adam- kocham ten film!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones