PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=139141}

28 tygodni później

28 Weeks Later
6,6 54 684
oceny
6,6 10 1 54684
6,8 8
ocen krytyków
28 tygodni później
powrót do forum filmu 28 tygodni później

...a dokladnie rozchodzi mi sie o moment (na samym poczatku filmu), gdy Don pozuca swoja zone w domu, a sam ucieka przed goniacym go zarazonymi?
Czy wiecie dokladnie jaki to podklad muzyczny? Czyj?

a tak na marginesie zauwazyliscie, ze zblizony jest do tego kawalek Myslovitz'a "Good day my angel"...?

kawsar

(...i sprostowanie) **porzucić !

kawsar

To jest Johna Murphy'ego, tak jak wszystko inne. :) W soundtracku nazywa się po prostu "28 theme". Ten utwór (maksymalnie zajebisty zresztą ;]) pochodzi oryginalnie z "28 days later" i w tamtym soundtracku nazywa się "In the house-in a heartbeat", jest ze sceny w której Jim umazany krwią... No, nieważne. ;)

Jakbyś miał problemy ze znalezieniem, pingnij do mnie. Pojawiam się czasem na serwisie.

Chimaira_2

Szukalam po necie i wpadlam na pewna stronke...
...znalazlam jedynie cos takiego, ale nie sadze, zeby to bylo dokladnie to samo...?
Na tej plycie sa wyodrebnione kawalki dokladnie z tego filmu, ktore maja po 1-2min (moze troche wiecej...)
http://torrenty.org/torrent/176991

..a u siebie tego niestety nie znalazlam...

kawsar

chodzi ci o to?
http://bchmura.wrzuta.pl/audio/Su0jImJTkP/in_the_house_-_in_a_heartbeat_john_mur phy

dfzgetety57

dokladnie o to ten kawalek mi sie rozchodzi, ale chcialabym go sciagnac, badz nawet cala plyte z tego wydania...

kawsar

Tu masz cały album http://rapidshare.com/files/45651792/John_Murphy_-_28_Weeks_Later_-_score_limite d_edition.rar

domniemam że dalszą procedur już znasz.

dfzgetety57

..rozumiem, ze po wpisaniu kodu mam sciagnac album przez program, ktorego nie mam?

kawsar

Podaj mi maila to wyśle ci cały Soundtrack na komputer, w częściach oczywiście.

dfzgetety57

zapewne....
..dosyc czasu uplynelo w zapoznaniu sie z warunkami zdobycia punktow na stronie. Dosyc czasu musi uplynac, zeby zdobyc te punkty..
zatem mozesz podac mi swoj adres meilowy, jezeli nadal jestes chetny do przeslania soundtrack'u.

kawsar

Domniemam że ten program którego nie masz to RAR
kliknij w to http://www.winrar.pl/download.html wyświetli ci sie lista lokalne wersje RAR wybierz Polish zapisujesz

Dalej klikasz w link z rapida który podałem klikasz Free czekasz aż odliczanie sie skończy przepisujesz kod z obrazka tylko te liczby lub litery w tle których widnieje kot.

Teraz wystarczy to rozpakować RARem wybierasz miejsce docelowe w którym program ma to rozpakować np. pulpit i tyle

Może również zdarzyć sie tak (choć nie musi) że podczas rozpakowywania wyskoczyć ci okno z hasłem którego nie znam jeśli tak sie stanie to wkleję ci link z programem który rozwiąże ten problem.

dfzgetety57

...wszystko pieknie, ladnie, ale podczas wypakowywania pliku wyskoczylo mi okno nie z brakujacym haslem, ale brakiem mozliwosc rozpakowania pliku bo "nie moze znalesc archiwow"...

kawsar

Dobra to nie będziemy sie męczyć mój mail: whgvyh84@interia.eu

Ale będzie bez nazw poszczególnych utworów bo ich nie mama OK?


Chimaira_2

nie moge "pingnac" do Ciebie, bo nie mam tylu punktow, ale jezeli to bedzie tylko mozliwe, zrobie to...

ocenił(a) film na 8
Chimaira_2

Ej a to nie jest soundtrack z kick-ass gdy cage zabija wszystkich w laboratorium

kawsar

Utwór o który Ci chodzi to dokładnie "Don Abandons Alice".

ocenił(a) film na 8
xandrale_b

Dokładnie z tej sceny to jest utwór "Don Abandons Alice", zresztą mój ulubiony z całej płyty.

silenthill4

...juz rozmawialam tutaj z kolega w oczekiwaniu na cala plyte...zastanawiam sie, czy rzeczywiscie jest taka fajna jak ja wychwalacie? pomimo tego bede miała okazje ja przesluchac.

kawsar

Czyżbyś nie dostała tego co ci wysłałem?

Najwidoczniej masz limit wielkości pojedynczej wiadomości dlatego nie doszło.

Olej tą gazete.pl i załóż skrzynkę na Interii a daje ci słowo że dojdzie

Maila znasz.





Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones